| Energialiiga juhend 2021-2022 | M35+ juhend 2021-2022 |
I etapp 30.10.2021 Kuusalu spordikeskus
10.00 | Rapla Kepiklubi - Prosura | (1.ring) | 3:5 | |
11:10 | SK Mustvee - EMÜ SK II | (1.ring) | 7:0 | |
12:20 | Kadrina - Märjamaa | (1.ring) | 5:4 | |
13:30 | EMÜ SK II - Järva-Jaani | (1.ring) | 7:5 | |
14:40 | SK Mustvee - Kaitseliidu Rapla malev | (1.ring) | 0:1 | |
15:50 | ES Tulevik - Tapa Valla Spordikeskus | (1.ring) | 6:5 | |
17:00 | Tabajad - Lauka Kolhoos | (1.ring) | 1:5 | |
18:10 | Kuusalu Eluterve Naine - FinEst Flash | (1.ring) | 1:2 |
II etapp 13.11.2021 Märjamaa
10.00 | Järva-Jaani - Kaitseliidu Rapla malev | (1.ring) | 0:2 | |
11.10 | EMÜ SK II - Kuusalu Eluterve Naine | (1.ring) | 3:1 | |
12.20 | Märjamaa - Rapla Kepiklubi | (1.ring) | 2:11 | |
13.30 | Kaitseliidu Rapla malev - EMÜ SK II | (1.ring) | 2:1 | |
14.40 | SK Mustvee - FinEst Flash | (1.ring) | 3:1 | |
15:50 | ES Tulevik - Tabajad | (1.ring) | 3:18 | |
17.00 | Tapa Valla Spordikeskus - Lauka Kolhoos | (1.ring) | 2:6 | |
18:10 | Kadrina - Prosura | (1.ring) | 0:13 |
III etapp 27.11.2021 Mustvee
10.00 | Lauka Kolhoos - ES Tulevik | (1.ring) | 4:3 | |
11.10 | Tabajad - Tapa Valla Spordikeskus | (1.ring) | 9:4 | |
12.20 | FinEst Flash - EMÜ SK II | (1.ring) | 2:7 | |
13.30 | Järva-Jaani - SK Mustvee | (1.ring) | 5:3 | |
14.40 | Kaitseliidu Rapla malev - FinEst Flash | (1.ring) | 10:0 | |
15.50 | Rapla Kepiklubi - Kadrina | (1.ring) | 8:10 | |
17:00 | Prosura - Märjamaa | (1.ring) | 8:0 | |
18:10 | Kuusalu Eluterve Naine - Järva-Jaani | (1.ring) | 4:5 |
IV etapp 08.01.2022 Kehra
10.00 | Märjamaa - Kadrina | (2.ring) | 7:2 | |
11.10 | Kuusalu Eluterve Naine - Kaitseliidu Rapla malev | (1.ring) | 1:2 | |
12:20 | Prosura - Rapla Kepiklubi | (2.ring) | 3:0 | |
13.30 | Kuusalu Eluterve Naine - SK Mustvee | (1.ring) | 1:0 | |
14:40 | Tapa Valla Spordikeskus - ES Tulevik | (2.ring) | 7:8 | |
15:50 | FinEst Flash - Järva-Jaani | (1.ring) | 2:4 | |
17.00 | Lauka Kolhoos - Tabajad | (2.ring) | 3:2 | |
18.10 | EMÜ SK II - Järva-Jaani | (2.ring) | 1:2 |
V etapp 22.01.2022 Jõgeva
10.00 | EMÜ SK II - Kuusalu Eluterve Naine | (2.ring) | 1:2 | |
11.10 | Tabajad - ES Tulevik | (2.ring) | 2:6 | |
12:20 | FinEst Flash - Kaitseliidu Rapla malev | (2.ring) | 2:3 | |
13:30 | Rapla Kepiklubi - Märjamaa | (2.ring) | 4:2 | |
14.40 | Kaitseliidu Rapla malev - Järva-Jaani | (2.ring) | 3:2 | |
15:50 | SK Mustvee - FinEst Flash | (2.ring) | 9:3 | |
17:00 | Tapa Valla Spordikeskus - Lauka Kolhoos | (2.ring) | 1:9 | |
18:10 | Kadrina - Prosura | (2.ring) | 2:9 |
VI etapp 05.02.2022 Saku
10:00 | Järva-Jaani - SK Mustvee | (2.ring) | 4:0 | |
11:10 | Kadrina - Rapla Kepiklubi | (2.ring) | 2:11 | |
12:20 | EMÜ SK II - Kaitseliidu Rapla malev | (2.ring) | 2:7 | |
13:30 | Kuusalu Eluterve Naine - SK Mustvee | (2.ring) | 2:3 | KV |
14:40 | Lauka Kolhoos - ES Tulevik | (2.ring) | 4:3 | |
15:50 | FinEst Flash - Kuusalu Eluterve Naine | (2.ring) | 2:4 | |
17:00 | Märjamaa - Prosura | (2 ring) | 1:5 | |
18:10 | Tapa Valla Spordikeskus - Tabajad | (2.ring) | 0:2 |
VII etapp 19.02.2022 Imavere (ainult naised)
11:00 | Kuusalu Eluterve Naiskond - Kaitseliidu Rapla malev | (2.ring) | 1:2 | KV |
12:10 | SK Mustvee - EMÜ SK II | (2.ring) | 3:5 | |
13:20 | FinEst Flash - Järva-Jaani | (2.ring) | 2:7 | |
14:30 | SK Mustvee - Kaitseliidu Rapla malev | (2.ring) | 2:1 | |
15:40 | Järva-Jaani - Kuusalu Eluterve Naine | (2.ring) | 2:4 | |
16:50 | EMÜ SK II - FinEst Flash | (2.ring) | 1:2 | KV |
VIII etapp 05.03.2022 Rapla Sadolin
VEERANDFINAALID
11:00 | Kuusalu Eluterve Naine - FinEst Flash (N 3. vs 6.) | 4:0 | |
12:10 | SK Mustvee - EMÜ SK II (N 4. vs 5.) | 7:0 | |
13:20 | Lauka Kolhoos - Märjamaa (M A1 vs B4) | 3:2 | |
14:30 | Tabajad - Kadrina (M A2 vs B3) | 4:8 | |
15:40 | ES Tulevik - Rapla Kepiklubi (M A3 vs B2) | 5:6 | |
16:50 | Tapa Valla Spordikeskus - ProSura (M A4 vs B1) | 3:10 |
IX etapp 19.03.2022 Tapa
POOLFINAALID
11:00 | Lauka Kolhoos - Rapla Kepiklubi | 2:1 | |
12:10 | ProSura - Kadrina | 5:1 | |
13:20 | Kaitseliidu Rapla malev - Kuusalu Eluterve Naine | 2:1 | |
14:30 | Järva-Jaani . SK Mustvee | 3:2 |
X etapp 02.04.2022 Kärdla
KOHA- JA FINAALMÄNGUD
11:10 | Tapa Valla Spordikeskus - Märjamaa | 7:6 | |
12:20 | Kuusalu Eluterve Naine - SK Mustvee | 4:2 | |
13:30 | ES Tulevik - Tabajad | - | |
14:40 | Kaitseliidu Rapla malev - Järva-Jaani | 5:3 | |
15:50 | Rapla Kepiklubi - Kadrina | 3:1 | |
17:00 | Lauka Kolhoos - ProSura | 3:2 | |
18:10 | AUTASUSTAMINE |